Отзывы учеников автошколы

Оставляйте Ваши отзывы о Нас в комментариях ниже

Комментарии (9)

 1. Отзывы
  :

  Найкраща автошкола у Миргороді! Надзвичайно вдячна колективу, адже саме завдяки інструкторам та директору я змогла здійснити свою мрію — стати водійкою)

 2. Отзывы
  :

  Дружній колектив, позитивна атмосфера. Дуже доступне подання інформації, не вивчити просто неможливо. Вдячна Володимиру Миколайовичу та інструкторам. Бажаючим навчитися — рекомендую!

 3. Отзывы
  :

  Все отлично. рекомендую

 4. Отзывы
  :

  Ніколи не думала, що навчуся керувати автомобілем, але це трапилося і за це вдячна тільки Вашій автошколі. Екзамен був зданий з першого разу і цим завдячую викладачам автошколи які правильно подають свій матеріал чи це лекційний чи це практичний. Хто вагається не пожалієте НІколи. Викладачі, інструктори люди дуже хороші які справді навчать!!!Удачі Вам!!!

 5. Отзывы
  :

  Учёба закончена, экзамены сданы и права в кармане.Всё получилось с первого раза. Большое спасибо Владимиру Николаевичу за настойчивость и всем инструкторам за терпение. Школа классная, всем рекомендую!

 6. Отзывы
  :

  Спасибо! Огромная благодарность Украинскому Владимиру Николаевичу за неиссякаемое желание отдавать знания, накопленные богатым жизненным и водительским опытом. Спасибо за наглядные видео уроки, с ними реалистичнее воспринимается обстановка на дороге.
  Огромная благодарность инструкторам, за терпение, и помощь в преодолении страхов ;-))
  Процветания и новых учеников!!!

 7. Отзывы
  :

  Краща автошкола в нашому місті!!! Хто бажає навчатися — РЕКОМЕНДУЮ!))))

 8. Отзывы
  :

  Дуже сподобалося навчання! Український Володимир Миколайович створив гарні умови та атмосферу, все доступно і легко було б бажання вчитися!!! Велика подяка інструкторам з водіння, терпеливі та ввічливі! Автошкола на високому рівні!!! Дуже вдячна!

 9. Отзывы
  :

  Хорошая автошкола!

Оставить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *